Мистецький захід “Моє життя – обірвана струна”

Дата: 04.03.2019 00:20

03 березня 2019 року в Народному домі м. Новий Калинів відбувся мистецький захід “Моє життя – обірвана струна”, присвячений 70-ій річниці від Дня народження видатного українського композитора і поета Володимира Івасюкa.

У виконанні народного естрадного гурту “Кредо” Самбірського районного Народного дому (керівник Орест Городиський), народного жіночого ансамблю “Лада” (керівник Любов Кисиличак) Самбірського районного Народного дому, заслуженого артиста естрадного мистецтва України Василя Гамара та солісток відділу культури Новокалинівської ОТГ Марти Домбровської і Ольги Петелько  звучали пісні Івасюка, які непідвладні часові, які завжди з нами на нашій пісенній естраді. Танець виконав танцювальний колектив Самбірського коледжу культури і мистецтва. Пісня “Червона рута” пролунала у виконанні усіх учасників заходу та глядачів. Захід супроводжувався мультимедійною презентацією. Усі присутні отримали безліч приємних вражень та збагатили свій духовний світ. Новокалинівчани вдячні відділу культури Самбірської РДА за чудовий вечір.

Novokalynivska OTH m. Novyi Kalyniv  Mystetskyi zakhid “Moie zhyttia – obirvana struna”