Поетично-мистецьке свято "Шевченко - наш. Він для усіх століть..." присвячене 205-ій річниці з Дня народження Тараса Шевченка

Дата: 10.03.2019 23:51

В Україні березень часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Пройшло вже майже два століття, а вірші, написані Тарасом Шевченком, бентежать душі українців, хвилюють, навчають, виховують. 10 березня 2019 року в Народному домі м. Новий Калинів пройшло поетично-мистецьке свято "Шевченко - наш. Він для усіх століть..." присвячене 205-ій річниці з Дня народження Тараса Шевченка.

Учні шкіл Новокалинівської ОТГ декламували вірші поета, співали пісні. Захід супроводжувався мультимедійною презентацією про його життя і творчість. Ведучі, читці та гості разом перегорнули сторінки «Кобзаря», торкнулися серцем Шевченківських творів і відчули їх красу, велич, патріотизм. Викладачка Новокалинівської музичної школи Ольга Петелько виконала пісню “Не тополю високую”. Ганна Беца та Емілія Хома виконали пісню “Така її доля”. Директор Народного дому м. Новий Калинів Володимир Вачинич виконав пісню “Шлях до Тараса”. Захід підготував відділ культури під керівництвом Ганни Беци, яка і була ведучою даного заходу. Очільник Новокалинівської міської ради Богдан Юзвяк сказав, що в час, коли в країні зростає рівень національної свідомості, на полі бою відроджується козацька слава, дух лицарства, а в душах українців утверджуються національні ідеали, нам необхідні внутрішня сила, правдивість, ідеали добра, рівності, політичні переконання, краса й мелодійність поезій Кобзаря, його велике прагнення свободи, любов до свого народу, до своєї Батьківщини, мрії про майбутнє.

І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люди на землі.