ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА ІЗ ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 27.06.2020 22:07

Шановні жителі Новокалинівської об’єднаної територіальної громади: м. Новий Калинів, с. Калинів, с. Кружики, с. Корналовичі, с. Гординя, с. Мала Білина, с. Велика Білина та с. Велика Хвороща! Щиро вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки.

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. Давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.

Щиро бажаю усім Вам міцного здоров'я, миру та впевненості у завтрашньому дні!

Упевнений, всі українці чекають той день, коли синьо-жовтий Прапор замайорить над всією територією України!
Із Днем Конституції!
Слава Україні і її Героям!

З повагою очільник Новокалинівської міської ради Богдан Юзвяк

Pryvitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka iz Dnem Konstytutsii Ukrainy Novyi Kalyniv