Щодо виплати допомоги багатодітним сім’ям

Дата: 03.04.2019 02:52

13 березня 2019 року Урядом прийнято постанову № 250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям», якою з 01.04.2019 року запроваджено виплату допомоги на дітей, що виховуються в багатодітних сім’ях.
Допомога надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною за зареєстрованим місцем проживання або місцем фактичного проживання.

Novokalynivska OTH vyplaty bahatoditnym simiam z 01.04.2019 roku
Для призначення допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях до управління соціального захисту населення подаються наступні документи:
• паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
• заява одного з батьків, з яким постійно проживає дитина;
• копія посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);
• копія посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу). Оскільки дітям з багатодітної сім’ї посвідчення видаються з шести років, зазначена норма застосовується для дітей після виповнення шестирічного віку;
• копії свідоцтв про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналу).
Слід зауважити, що даною постановою надана можливість громадянам, які звернуться у період з квітня по червень 2019 року включно за наданням допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних родинах, призначати таку допомогу, починаючи з 01.04.2019 року.
Допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами, та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно у розмірі 1700 гривень. У разі коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.
Звертатись за адресою:
м. Самбір, вул. Мазепи, 8, управління соцзахисту Самбірської РДА, каб. 1А.