Великодній ярмарок-2019 в Новокалинівській ОТГ

Дата: 21.04.2019 23:37

18 квітня 2019 року на центральній площі міста Новий Калинів, відбувся традиційний передсвятковий Великодній ярмарок-2019 під назвою “Радість Великодня”. Учні закладів освіти Новокалинівської об’єднаної територіальної громади представили власноруч виготовлені вироби на великодню тематику (писанки, крашанки, виконані техніками квілінг та декупаж, великодні композиції). По справжньому весняна погода сприяла проведенню свята. Великодній ярмарок-2019 м. Новий Калинів

Гамір, шум панував на площі. Столи переповнені здобним товаром – печивом, тістечками, кексами, пирогами та інші смаколиками, а головне все за демократичними цінами. На заході, всіх із прийдешніми Великодніми святами привітав очільник Новокалинівської ОТГ, Богдан Юзвяк. Побажав віри у перемогу добра над злом, надії на мирне майбутнє, любові до ближніх й Божого благословення. На завершення, школярі прикрасили писанками “Пасхальне дерево”. Дерево – символ добра і любові – вийшло дуже мальовничим і ошатним, воно стане справжньою окрасою центральної частини нашого міста. Захід вдався на славу! Щиро дякуємо всім, хто долучився до свята.