Фестиваль колядок та вертепів “Світло Різдвяної Зірки” в Новокалинівській ОТГ

Дата: 11.01.2018 20:55

У світлі дні Різдва Христового, в українському народі склалася традиція прославляти Новонародженого Христа чудовими різдвяними піснеспівами – колядками, а також ставити вертепи – театралізовані вистави, у яких, у своєрідній творчій інтерпретації, відтворюються євангельські події, які супроводжували Різдво Христове.

Festyval koliadok ta vertepiv “Svitlo Rizdvianoi Zirky” v Novokalynivskii OTH

9 січня 2018 року в Народному домі м. Новий Калинів відбувся фестиваль колядок та вертепів “Світло Різдвяної Зірки”, який організував о. Тарас Яворський настоятель храму Преображення Господнього УГКЦ м. Новий Калинів та храму святого Архистратига Михаїла УГКЦ с. Калинів. Фестиваль колядок розпочав дитячий хор музичної школи м. Новий Калинів “Джерельце”, які виконали українські колядки. З цікавим виступом прибув до нас дитячий вертеп храму Богоявлення селища Дубляни під керівництвом о. Тараса Буня. Пролунали колядки та щирі зичення від церковного хору храму святого Архистратига Михаїла с. Калинів під керівництвом Галини Громоцької. Всім присутнім запам’яталось цікаве театралізоване дійство дитячого вертепу храму святого Архистратига Михаїла с. Калинів під керівництвом Ірини Кулаковської, яка була і ведучою фестивалю колядок. Гарний виступ підготували юнацький вертеп храму Преображення Господнього м. Новий Калинів. Приємно вразили глядачів своїм виступом молодіжний сучасний театр “Ґлорія” м. Дрогобич. Його представив Андрій Бунь – голова комісії молоді Самбірсько-Дрогобицько Єпархії УГКЦ. Колядками прославляли Христа усі присутні. Наприкінці о. Тарас подякував учасникам за цікаві виступи та вручив грамоти.
 Голова Новокалинівської ОТГ Богдан Юзвяк висловив слова подяки за принесену духовну радість та гарні виступи.