“Ой радуйся земле, Син Божий народився!”

Дата: 10.01.2018 20:54

“Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!”Різдво Христове – багате народними обрядами і традиціями. 08.01.2018 року в Народному домі м. Новий Калинів настоятель церкви святого рівноапостольного великого князя Володимира м. Новий Калинів Самбірського району Дрогобицько-Самбірської єпархії УПЦ Київського Патріархату отець Ярослав разом з вихованцями Недільної парафіяльної школи організував  для новокалинівчан виступ під гаслом “Ой радуйся земле, Син Божий народився!”.

“Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!”
Гарно одягнені, радісні та усміхнені діти чекали початку святкового дійства. Свято розпочалось виступом отця Ярослава. Цікаве та яскраве театралізоване дійство проходило на сцені, а на душі в глядачів стало затишно і легко… Всі, від найменших до старших, були раді такому святу. Хто б ще краще прославив Христа, як не наші діти? Дивлячись на цих янголят, серце переповнювалося радістю і торжеством. “Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!”  “Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!”“Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!” “Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!” “Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!” “Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!” “Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!” “Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!” “Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!”“Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!”

Народний дім був заповнений глядачами.“Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!” “Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!” “Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!”  “Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!”“Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!” “Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!” “Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!” “Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!”

“Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!” Настоятель храму отець Ярослав подякував дітям за ту радість, яку вони подарували всім присутнім, побажав їм бути справжніми християнами, гарно вчитися і трудитися, а жителям об’єднаної територіальної громади  побажав  благословення Новонародженого Христа на добрі справи, здоров'я тілу та духу, а душі світлого розуму.“Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!” “Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!” “Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!” “Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!” “Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!” “Oi raduisia zemle, Syn Bozhyi narodyvsia!”

Очільник Новокалинівської об’єднаної територіальної громади Богдан Юзвяк подякував отцю Ярославу та вихователям недільної школи Наталії Андреїшин, Лесі Касій та Галини Гриб і за таке прекрасне свято та сказав, що Різдво - це день, який символізує початок нового, день, який спонукає не тільки замислитися про своє місце у житті, а й докласти зусиль, щоб зробити своє життя кращим. На закінчення свята всі виконали Різдвяний віночок колядок.

Різдво Христове – це свято всеперемагаючої любові до людей. Ой, радуйся земле, Син Божий народився!