Відкриття Народного дому в селі Мала Білина Новокалинівської ОТГ

Дата: 27.11.2017 03:03

26 листопада 2017 року у селі Мала Білина Новокалинівської ОТГ відбулась визначна подія – відкриття Народного дому.

Заспіваймо, родино,
Щоб усе збулося!
Щоб у нашій хаті
Лиш добро велося!

Vidkryttia Narodnoho domu v seli Mala Bilyna Novokalynivskoi OTH

У духовно-культурний центр села чисельно зійшлася громада – від маленьких дітей до людей поважного віку. Отець Григорій освятив приміщення, в якому буде панувати свято. Після урочистого виконання Гімну України з вітальним промовами виступили депутат Львівської обласної ради Олег Домчак, голова Новокалинівської об’єднаної територіальної громади Богдан Юзвяк та староста сіл Мала Білина та Велика Білина Мирослав Білинський-Тарасович. Депутат Львівської обласної ради Олег Домчак сказав, що ще два роки тому, ніхто навіть не міг подумати, що в невеличкому віддаленому від районного центру, селі Мала Білина Новокалинівської ОТГ, буде новий ФАП, освітлення вулиць, нова дорога, а сьогодні освятили і нове приміщення Народного дому. Голова громади Богдан Юзвяк показує хороший приклад для інших керівників, як потрібно господарювати. Голова об’єднаної територіальної громади Богдан Юзвяк зазначив, що він дуже радий за те, що так багато жителів села прийшли на відкриття Народного дому. Будівля колишньої школи змінює своє призначення, а саме в ній відкрито ФАП, бібліотеку та Народний дім-спортзал. І тому він приїхав з подарунком для молоді – це тенісний стіл. Міський голова сказав, що в даній будівлі на майбутнє планує відкрити пансіонат для людей похилого віку, де зможуть одинокі жителі ОТГ перебувати постійно, або тільки взимку. Для молодих мам Богдан Осипович повідомив, що 13 грудня 2017 року буде відкриття дитячого садочку в селі Гординя. Необхідно пройти on-line-реєстрацію, вибравши вільний садочок та заповнивши форму. Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов’язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу. Шкільний автобус буде здійснювати безоплатний підвіз дітей до садочка і додому. Староста села Мала Білина Мирослав Білинський-Тарасович подякував міському голові за турботу про жителів села. Адже єдність громади – це підтримка і допомога один одному і тоді об’єднана територіальна громада буде успішною. Після освячення приміщення для мешканців і гостей с. Мала Білина прозвучав святковий концерт, який організував відділ культури міської ради під керівництвом Ганни Беци. В святковому концерті взяли участь діти села Мала Білина, які приємно дивували глядачів своїми талантами. Тому надіємось, що Народному домі ніколи не стихатимуть мелодії українських пісень, рідне слово та запальні танці.

Vidkryttia Narodnoho domu v seli Mala Bilyna Novokalynivskoi OTH