Новокалинівська об’єднана територіальна громада придбала два шкільні автобуси

Дата: 26.10.2017 02:51

Новокалинівська об'єднана територіальна громада придбала два шкільні автобуси. Закупили їх за кошти місцевого та державного бюджетів

Чергова приємна новина надійшла для учнів та вчителів навчальних закладів Новокалинівської об’єднаної територіальної громади – міська рада придбала два шкільних автобуси “Атаман”. Нові автобуси розраховані на 30 місць, мають додаткові рівні безпеки, звукову і світлову сигналізацію, аварійні кнопки, спеціальні сидіння та зручні сходинки. Безпечно та вчасно діти ОТГ будуть добиратись до навчальних закладів.

26 жовтня 2017 року два автобуси приїхали в місто Новий Калинів.

Міський голова Богдан Юзвяк створює належні умови для здобуття учнями якісної, доступної повної загальної середньої освіти та створює у сільській місцевості належні умови для забезпечення безкоштовного підвезення до місць навчання і додому учнів та педагогічних працівників.

Novokalynivska obiednana terytorialna hromada prydbala dva shkilni avtobusy