“Улюблена Богом перлина”

Дата: 17.10.2017 02:49

15 жовтня 2017 року в Новокалинівській ОТГ проведено свято до Дня Захисника України, Дня українського козацтва та річниці створення Української Повстанської Армії, а також до свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Святкування проходило в селах Гординя, Корналовичі та Кружики Новокалинівської ОТГ.

Улюблена Богом перлина,

Для всіх українців одна -

Козацька моя Україна,

Хлібів золотих сторона!

Присутні пом’янули хвилиною мовчання світлу пам'ять козаків, воїнів УПА та військовослужбовців, які поклали свої життя в ім’я незалежної та суверенної України, виконуючи священний обов’язок із захисту Батьківщини в зоні проведення АТО.

З концертною програмою завітали самодіяльний вокальний колектив працівників культури об’єднаної громади “Калиновий цвіт” під керівництвом начальника відділу культури Новокалинівської міської ради Ганни Беци, яка разом з ними виступала на сцені і була ведучою свята. Від міської ради вітала присутніх секретар міської ради Ярослава Каркач. Яка побажала всім щастя, здоров’я, родинної злагоди, миру та покровительства Пресвятої Богородиці! Староста села Гординя Марія Возняк та староста села Корналовичі Петро Струс радо вітали свої жителі з святом.

У репертуарі вокального колективу “Калиновий цвіт” були пісні: “Стрілецький романс”, “Їхав, їхав козак містом”, “Лента за лентою”, “Ой там на горі в зеленім гаю”, “Цвіте тере”.

Ірина Конон та Галина Турок виконали гумореску “Най всіх жінок Бог боронить в невістки попасти”.

Директор Новокалинівського Народного дому Володимир Вачинич виконав пісню “Розцвітай, Україно!”.

Особливо приємно, що в селі Корналовичі до концертної програми приєднались діти. Це – Столяр Яна, Калинич Аня, Струс Софія та Валерія, Максимів Марія, Писар Ірина, Малецька Василина, Трощилова Вікторія, Столяр Андрій, Буньо Андрій, Дмитрик Андрій, Ярема Надія та Фляк Олександр. Діти декламували вірші, співали пісні та виконали танець. Ми вдячні дітям за виступ.

В селі Кружики дуже радо зустрічали виступаючих. І в’язанку українських пісень вдячним слухачам подарував директор Новокалинівського Народного дому Володимир Вачинич.

Від сил кривавих і ворожих,

Що нашу землю гнітять знов,

Хай буде зажди на сторожі

Від Богородиці Покров!!!