Святкування Дня Захисника України в м. Новий Калинів

Дата: 13.10.2017 02:47

13 жовтня в Народному домі м. Новий Калинів відбувся урочистий захід з нагоди Дня Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці.

Хвилиною мовчання вшановано пам’ять полеглих героїв, що боролися за незалежність України.

З вітальними словами до присутніх звернулись командир військової частини А3913 Северилов В.О. та голова Новокалинівської міської ради Богдан Юзвяк.

Міський голова вручив грамоти військовослужбовцям та побажав їм міцного здоров’я, мирного неба, щасливої служби і благополуччя в сім’ях.

Привітав військовослужбовців настоятель парафії святого рівноапостольного великого князя Володимира Української Православної Церкви Київського Патріархату м. Новий Калинів Ярослав Фабіровський із великим християнським святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України і Днем Українського козацтва. Побажав усім Божого благословення, Покрову й заступництва Божої Матері, Ангела Охоронителя і міцного здоров’я на многії і благії літа.

Учні Новокалинівської НВК “СЗШ І-ІІІст.-ДНЗ” вручили присутнім жінкам-військовослужбовцям власноручно виготовлені вітальні листівки.

Військовослужбовців вітали учні Новокалинівської НВК “СЗШ І-ІІІст.-ДНЗ” та гурт “Говерла” (м. Стрий).

Вітаємо наших військовослужбовців з Днем Захисника України. Бажаємо родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру!

Sviatkuvannia Dnia Zakhysnyka Ukrainy v m. Novyi Kalyniv