Урочистості з нагоди Дня вчителя в Новокалинівській ОТГ

Дата: 02.10.2017 02:44

День вчителя – одне із найяскравіших осінніх свят. Це свято за традицією є більш, ніж просто одним із професійних, воно є справжньою урочистістю. Адже немає у світі людини, чия доля ніколи не перетиналася б з долею вчителя, вихователя, педагога. Саме для них, освітян, напередодні Дня вчителя у Народному домі міста Новий Калинів пройшли урочисті заходи.

Міський голова Богдан Юзвяк привітав вчителів, вихователів та ветеранів освітньої галузі з професійним святом та щиро подякував їм за доброту і любов до дітей, за нелегку працю і самовідданість професії, за глибокі знання, які передають щоденно своїм вихованцям. Міський голова побажав педагогам міцного здоров’я, миру, добра, достатку, нових творчих успіхів, хороших і талановитих учнів. Богдан Осипович відзначив кращих освітян почесними грамотами, а ветеранам педагогічної праці вручив грошові винагороди.

Вітання звучали і від начальника відділу освіти, молоді та спорту Алли Ковталюк, яка подякувала колегам за працю та побажала успіхів і нових досягнень у нелегкій роботі.

Ще одним подарунком для присутніх стала святкова музично-розважальна програма, яку подарували дошкільнята та учні Гординянської СЗШ І-ІІ ст., Новокалинівського та Корналовицького  НВК.

Що перша заповідь учителя – любити!
Це, перш за все, життя,
Бо в ньому жити:
Посіяти, плекати і радіти;
І знати, що добро росте,
Що вклав ти частку серця
В це створіння
І мудрість й душу,
Тільки май терпіння,
Бо довго проростає те зерно,
Воно ж бо вічне,
В терніях воно.
А друга заповідь учителя – любити!
З натхненням діяти, творити,
Шукати і знаходить сходи,