Святкування Дня авіації України в військовій частині А3913 м. Новий Калинів

Дата: 26.08.2017 02:09

26 серпня 2017 року відбулось святкування Дня авіації України в військовій частині А3913 м. Новий Калинів. Привітали військовослужбовців-авіаторів настоятель парафії святого рівноапостольного великого князя Володимира Української Православної Церкви Київського Патріархату м. Новий Калинів Ярослав Фабіровський, голова Самбірської районної ради Віталій Кімак, голова Самбірської районної адміністрації Микола Фрей, секретар Новокалинівської міської ради Ярослава Каркач та ветеран військової служби Василь Тупіка.

Den aviatsii 2017 m. Novyi Kalyniv v/ch A 3913

Den aviatsii 2017 m. Novyi Kalyniv v/ch A 3913 Den aviatsii 2017 m. Novyi Kalyniv v/ch A 3913

З нагоди свята, спільним розпорядженням голови Самбірської районної ради та голови Самбірської районної державної адміністрації нагородили 12 окрему бригаду армійської авіації відзнакою “За особливі заслуги перед Самбірщиною”.

Розпорядженням міського голови Богдана Юзвяка нагороджено військовослужбовців грамотами міської ради за високий професіоналізм та з нагоди святкування Дня авіації України.

Вітаємо наших військовослужбовців-авіаторів з Днем авіації України та з нагоди отримання бойового прапора.

Бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя в сім’ях, вдалих злетів і м’яких посадок!

Den aviatsii 2017 m. Novyi Kalyniv v/ch A 3913