Храмове свято в м. Новий Калинів

Дата: 28.07.2017 01:44

28 липня 2017 року парафіяни церкви святого рівноапостольного великого князя Володимира м. Новий Калинів Самбірського району Дрогобицько-Самбірської єпархії УПЦ Київського Патріархату урочисто відзначили храмове свято й День хрещення Руси-України.

Святкову Літургію очолив благочинний Дрогобицько-Самбірської єпахії отець Леонід Городиський. Йому співслужили священики: декан Самбірського благочиння отець Микола Бухній, о. Василь Бухній (с. Чуква, с. Нагірне, духівник благочиння), о. Володимир Лернатович (с. Ралівка), о. Роман Вовкунович (с. Сприня, с. Воля-Блажівська), о. Юрій Кузбит (с. вістовичі), о. Віталій Новаковський (м. Самбір), о. Володимир Припін (с. Бабино), о. Богдан Побурчак (с. Орховичі, с. Загір’я), о. Василь Попович (с. Чайковичі), о. Михайло Маслиган (с. Калинів, с. Корналовичі УАПЦ), о. Ярослав Фабіровський (настоятель парафії м. Новий Калинів).

Після закінчення літургії відбувся хресний хід навколо храму з окропленням відуючих освяченою водою та помазанням святим єлеєм (мирування).

На Службі Божій разом з парафіянами молився міський голова Богдан Осипович Юзвяк, який привітав православних парафіян з їх храмовим святом.

Tserkva sv. kn. Volodymyra m. Novyi Kalyniv