КНП Новокалинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги

Andrii Kozych

Головний лікар КНП Новокалинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Козич Андрій Богданович

Освіта: Повна вища

Адреса здійснення медичної практики лікаря:

КНП Новокалинівський МЦПМСД, амбулаторія ЗПСМ м. Новий Калинів,

пл. Авіації,2

Контактний телефон: +380678361561

Новокалинівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги створений  04 січня 2016 року  рішенням  2-ї сесії VІІ  демократичного скликання Новокалинівської міської ради Самбірського району Львівської області №123 від 04.01.2016 року  (надалі-Засновник) відповідно до його повноважень та підпорядковується Засновнику. Новокалинівський міський центр ПММСД створився з метою забезпечення потреб населення у первинній медичній (медико-санітарній) допомозі.

За рішенням 12 сесії VІІ  демократичного скликання Новокалинівської міської ради  Самбірського району Львівської області (надалі-Засновник) від

07 серпня 2018 року №980 відповідно до Закону  України “Про місцеве самоврядування в Україні” було створене Комунальне некомерційне підприємство Новокалинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги, шляхом перетворення комунального закладу Новокалинівського міського центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги Новокалинівської міської ради у комунальне некомерційне підприємство.

Підприємство є юридичною особою, підпорядкованим, підзвітним та підконтрольним Засновнику.

1. НАЙМЕНУВАННЯ ТА МІСЦЕ ЗНАХОДЖЕННЯ

1.1. Найменування:

- повне: Комунальне некомерційне підприємство Новокалинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги

- скорочене: КНП Новокалинівський МЦПМСД.

1.2. Місцезнаходження: 81464, Україна, Львівська область, Самбірський район, місто Новий Калинів, площа Авіації, будинок, 2.

1.3. Структурні підрозділи КНП Новокалинівський МЦПМСД та їх місцезнаходження:

1.3.1. Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини м. Новий Калинів 81464, Україна, Львівська область, Самбірський район, місто Новий Калинів, площа Авіації, будинок 2.

1.3.2.   Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с. Гординя

81466, Україна, Львівська область, Самбірський район, с. Гординя, вул. Івана Франка, будинок 61.

1.3.3. Фельдшерсько-акушерський пункт с. Корналовичі

81463,  Україна, Львівська область, Самбірський район, с. Корналовичі, вул. Грушевського, будинок 2.

1.3.4. Фельдшерсько-акушерський пункт с. Кружики

81419, Україна, Львівська область, Самбірський район, с. Кружики,вул. Сагайдачного, будинок 7.

1.3.5. Фельдшерсько-акушерський пункт с. Велика Білина

81467, Україна, Львівська область, Самбірський район, с.Велика Білина, вул. Самбірська, будинок 6.

1.3.6. Фельдшерсько-акушерський пункт с. Мала Білина

81468, Україна, Львівська область, Самбірський район, с.Мала Білина, вул. Тараса Шевченка, будинок 86.

2. ОРГАНІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ ПІДПРИЄМСТВА

2.1. Структура КНП Новокалинівський МЦПМСД включає:

2.1.1. Адміністративно-управлінський відділ.

2.1.2. Допоміжні підрозділи.

2.1.3. Лікувально-профілактичні підрозділи (амбулаторія загальної практики-сімейної медицини, які можуть включити фельдшерсько-акушерські пункти).

2.2.  Штатна чисельність КНП Новокалинівський МЦПМСД:

Лікарі – 6,5 шт. одиниць.

Середній медичний персонал – 15,75 шт. одиниць (в т.ч.):

Головна медична сестра – 1,0 шт. од.;

Фельдшер – 5,0 шт. од.;

Сестра медична ЗПСМ – 4,5 шт. од.;

Сестра медична з фізіотерапії – 1,25 шт. од.;

Лаборант – 2,0 шт. од.

Молодший медичний персонал -5,0 шт. одиниць.