НАГОРОДЖЕННЯ ОБДАРОВАНИХ УЧНІВ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ОТГ

Дата: 02.10.2020 01:03

Урочисте нагородження учнів закладів освіти Новокалинівської міської ради, які здобули призові місця у районних олімпіадах, творчих та інтелектуальних конкурсах відбулося в Народному домі м. Новий Калинів.

Дане свято – підсумок роботи учнів за весь навчальний рік. На цьому заході голова Новокалинівської міської ради Богдан Юзвяк урочисто привітав здібних учнів громади, побажавши здобути ще не одну перемогу, а влада завжди буде  підтримувати їх ініціативу, спрямовану на розвиток інтелектуалу та учнівської творчості.

Під час заходу грошовою премією були нагороджені: Білас Діана, Коваленко Іван, Русанов Степан, Невиданчук Владислав, Скрипай Юлія, Лухта Валерія, Якимишин Аліна, Гринчук Тарас, Коншин Максим, Скакун Константин, Маланій Соломія, Чулик Лілія, Моряк Анастасія, Бурич Іванна, Моряк Назарій та Буй Ярина.

Начальник відділу освіти міської ради Алла Ковталюк побажала учням успішного навчання та побільше перемог.

Bohdan Yuzviak NAHORODZhENNIa OBDAROVANYKh UChNIV NOVOKALYNIVSKOI OTH