A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2020 21:58
Кількість переглядів: 527

Шановні жителі Новокалинівської об’єднаної територіальної громади! Щиро вітаю Вас із Днем Незалежності України! Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Маючи на території ОТГ військову частину, усвідомлюємо рівень відповідальності перед українським народом. Наші авіатори нині обстоюють мир на сході України. І за це їм та усім захисникам хвала і слава.

Усі ми є єдиними у прагненні сонячних днів та ранків, добра, відчуття самодостатності і можливості себе реалізувати. Хай це кожному вдається, а головне – не біймося йти вперед, пізнавати нове і робити нашу державу кращою.

Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай кожен день додає нам енергії і впевненості у завтрашньому дні.

Щастя, добра, миру, щедрої долі та віри в себе й в Україну!

Бо з  нами Бог і з нами  Україна!

Зі святом Вас! Слава Україні!

З повагою Богдан Юзвяк

очільник Новокалинівської міської ради

VITANNIa MISKOHO HOLOVY BOHDANA YuZVIaKA Z DNEM NEZALEZhNOSTI UKRAINY


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора