ЩЕДРУВАЛЬНИКИ ЗАВІТАЛИ ДО НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 13.01.2022 21:00

14 січня в Україні відзначають Старий Новий рік і день св. Василія Великого, який традиційно є одним з улюблених свят українців. Підтримуючи добру традицію, 13 січня 2022 року до міського голови Богдана Юзвяка завітали щедрувальники Новокалинівської мистецької школи під керівництвом Галини Баковської та працівники відділу культури територіальної громади. Пісні, щедрівки, теплі слова вітань з Новорічними та Різдвяними святами, побажання  здоров’я, достатку та щасливого нового року лунали для всіх присутніх.

Міський голова Богдан Юзвяк подякували гостям за вітання, збереження давніх народних традицій, звичаїв та гарний святковий настрій. Як і годиться в нагороду за свої вітання, щедрувальники від міського голови отримали подарунки.

ShchEDRUVALNYKY ZAVITALY DO NOVOKALYNIVSKOI MISKOI RADY