ПАМ’ЯТАЄМО ГЕРОЇВ КРУТ

Дата: 03.02.2021 01:05

Є в історії  України події, які стали знаковими,  символічними. Однією з таких є героїчний бій біля залізничної станції “Крути”. Героїчна смерть молодих захисників Української Держави стала символом самопожертви в боротьбі за незалежність. Ці молоді герої понад сторіччя тому зробили неможливе – на чотири доби зупинили більшовицьку армію, яка сунула на Київ, щоб задушити молоду Українську державу.

В пам’ять про них у закладах культури Новокалинівської міської ради були проведені виховні заходи (виховні години, лекції, перегляди фільмів, флеш-моби, книжкові виставки). Сучасна молодь декламувала вірші, переглядала та обговорювала відеоматеріали, вшанувала хвилиною мовчання пам’ять про Героїв Крут.

Не маємо права забути! Не можемо викреслити з пам’яті людської той великий та безсмертний подвиг юних студентів, що захищали українську державність, поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя.

Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину.

Любіть Україну, як вірні сини,

Віддати життя їй готові,

Як юні сини, що життя віддали

Під Крутами всі, як  герої.

Новокалинівська ОТГ