Медичний огляд жителів с. Кружики

Дата: 27.11.2019 23:14

З метою здійснення комплексу заходів щодо підвищення рівня забезпечення населення медичною допомогою в сільській місцевості та вдосконалення системи профілактичних медичних оглядів для надання медико-консультативної допомоги жителям Новокалинівської ОТГ та збільшення доступності медичних послуг КНП Новокалинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги під керівництвом головного лікаря Ірини Тустановської організовує періодичні виїзди медичної бригади на ФАПи об'єднаної територіальної громади.

27.11.2019 року відбувся виїзд на ФАП села Кружики. Огляд жителів с. Кружики проводили завідувач амбулаторії ЗПСМ м. Новий Калинів, сімейний лікар Олена Бортник, педіатр Ірина Тустановська, лікар акушер-гінеколог Андрій Загоруйко, лікар невропатолог Сергій Ніженецький, лаборант Наталія Лендяк, сестра медична з фізіотерапії Любов Зіневич та завідувач ФАП с. Кружики Божена Памула. В ході виїзду жителям були проведені лабораторні обстеження, ЕКГ, консультації сімейного лікаря, лікаря акушер-гінеколога, лікаря невропатолога, педіатра та перевірено ведення документації на ФАПі. Фахівці оглянули всіх, хто бажав. Робота була плідна та продуктивна. Сподіваємось, що здоров’я у жителів після візиту значно покращиться.

Vyiznyi pryiom medykiv v s. Kruzhyky Novokalynivskoi OTH 27.11.2019 roku