A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Привітання міського голови Богдана Юзвяка з Днем Збройних Сил України

Дата: 05.12.2019 20:03
Кількість переглядів: 284

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних Сил, військовозобов’язані, бійці добровольчих батальйонів! Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України! Нині Україна пишається своїм військом і довіряє йому. На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Історія Української держави, і її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують її. А народ відповідає на це любов’ю та пошаною. Сила та міць української держави – у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

       В умовах збройного конфлікту на сході нашої країни українське військо відродилося, пройшовши шляхами випробувань, зміцніло, здобуло безцінний досвід у запеклих боях.

Від щирої душі бажаємо Вам і надалі зразкового виконання обов’язків по зміцненню обороноздатності України, високих Вам злетів і м’яких посадок, завзяття, наснаги у відповідальній, але почесній службі на благо народу України! Від всього серця зичимо миру та спoкoю Вам, дoрoгі захисники нашої держави, подальших успіхів у вдoскoналенні бoйoвoї майстерності, добра та достатку. Ваша мужність та сила духу здатні пoдoлати будь-які перешкоди. Хай Господь Бог допомагає Вам та Вашим родинам, щастя та Божої милості всім Вам! 

         Слава Україні! Героям Слава!

З повагою і найкращими побажаннями до Вас, міський голова  Богдан Юзвяк

Pryvitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka z Dnem Zbroinykh Syl Ukrainy


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора