У КОСТЕЛІ СЕЛА КОРНАЛОВИЧІ ВІДБУЛОСЯ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ МАТЕРІ БОЖОЇ ЧЕНСТОХОВСЬКОЇ, ІМ’Я ЯКОЇ НОСИТЬ КОСТЕЛ

Дата: 26.08.2020 23:41

26 серпня 2020 року празник (відпуст) римо-католицької громади с. Корналовичі. Цьогоріч – це подвійне свято: відпуст і посвята відремонтованого костела Матері Божої Ченстоховської. Святкову Месу з нагоди храмового празника парафії очолив Едвард Кава – Єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні разом із настоятелем костелу ПДМ Ченстоховської с. Корналовичі о. Юліушем Фігляком та деканом Самбірським о. Анджеєм Куреком. Єпископ Едвард виголосив проповідь та подякував громаді за їхній труд і жертовність. Потім відбулася процесія навколо храму. На святі було багато гостей із м. Самбора, були присутні парафіяни інших конфесій с. Корналовичі та батько єпископа Едварда. А також на святі був присутній Новокалинівський міський голова Богдан Юзвяк. Свято вдалося.

kostel Materi Bozhoi Chenstokhovskoi s. Kornalovychi Edvard Kava Bohdan Yuzviak